Pathe Planner
overzicht
bioscombi
AMERSFOORT
Pathé Amersfoort
AMSTERDAM
Koninklijk Theater Tuschinski
Pathé Amsterdam Noord
Pathé Arena
Pathé City
Pathé De Munt
ARNHEM
Pathé Arnhem
BREDA
Pathé Breda
DELFT
Pathé Delft
DEN HAAG
Pathé Buitenhof
Pathé Scheveningen
Pathé Spuimarkt
Pathé Ypenburg
EDE
Pathé Ede
EINDHOVEN
Pathé Eindhoven
GRONINGEN
Pathé Groningen
HAARLEM
Pathé Haarlem
HELMOND
Pathé Helmond
LEEUWARDEN
Pathé Leeuwarden
MAASTRICHT
Pathé Maastricht
NIJMEGEN
Pathé Nijmegen
ROTTERDAM
Pathé De Kuip
Pathé Schouwburgplein
SCHIEDAM
Pathé Schiedam
TILBURG
Pathé Tilburg Centrum
Pathé Tilburg Stappegoor
UTRECHT
Pathé Rembrandt Utrecht
Pathé Utrecht Leidsche Rijn
ZAANDAM
Pathé Zaandam
ZWOLLE
Pathé Zwolle
Pathé De Kuip
Tuesday 19-03-2024
TUE
WED
THU
FRI
SAT
SUN
MON
TUE
WED
SAT
10:00
12:00
14:00
16:00
18:00
20:00
22:00
00:00
Anyone But You
11:20
-
13:19
Aquaman and the Lost Kingdom
15:55
-
18:14
Argylle
16:00
-
18:34
Bob Marley: One Love
12:20
-
14:22
15:30
-
17:32
18:00
-
20:02
20:50
-
22:52
Bon Bini: Bangkok Nights
16:10
-
17:56
19:00
-
20:46
Buenas Chicas
10:25
-
12:10
17:10
-
18:55
19:30
-
21:15
De Legende van Familie Vos
14:10
-
15:38
De Tatta's 2
18:50
-
20:30
De Terugreis
14:30
-
16:23
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training
12:00
-
14:00
Dream Scenario
12:30
-
14:27
16:50
-
18:47
19:10
-
21:07
21:30
-
23:27
Dune: Part Two
4DX, DOLBY CINE
10:30
-
13:31
12:20
-
15:21
14:00
-
17:01
16:30
-
19:31
17:30
-
20:31
18:40
-
21:41
20:15
-
23:16
21:00
-
00:01
Fien & Teun: Circus op de Boerderij
10:00
-
11:22
Imaginary
10:20
-
12:19
12:40
-
14:39
15:00
-
16:59
17:20
-
19:19
19:40
-
21:39
22:00
-
23:59
Kung Fu Panda 4 (NL)
DOLBY CINE
10:00
-
11:49
12:50
-
14:39
14:20
-
16:09
Kung Fu Panda 4 (OV)
DOLBY CINE
11:30
-
13:19
15:50
-
17:39
18:00
-
19:49
20:00
-
21:49
22:05
-
23:54
Laapaata Ladies
11:00
-
13:19
16:40
-
18:59
Land of Bad
13:40
-
15:49
17:00
-
19:09
21:40
-
23:49
Madame Web
13:00
-
15:11
16:20
-
18:31
19:20
-
21:31
No Way Up
10:00
-
11:45
13:30
-
15:15
15:40
-
17:25
17:50
-
19:35
19:50
-
21:35
22:15
-
00:00
Oppenheimer
19:15
-
22:30
Scotoe
10:10
-
11:50
14:50
-
16:30
21:10
-
22:50
Sneak Night
20:30
-
?
The Beekeeper
10:30
-
12:31
13:35
-
15:36
21:55
-
23:56
The Bricklayer
13:50
-
15:55
21:50
-
23:55
The Zone of Interest
12:10
-
14:11
Verliefd op Bali
11:10
-
13:18
Vogelvlucht (NL)
15:05
-
16:53
Wicked Little Letters
10:05
-
12:01
14:40
-
16:36
18:20
-
20:16
Wonka (OV)
11:40
-
13:51
Yodha
10:15
-
12:40
20:40
-
23:05